fbpx

Младите порачуваат: На Македонија и’ се потребни промени

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Игор Трајчевски, член на Извршниот одбор на СДММ, нa денешниот протест во Кочани за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

Последни вести