fbpx

Спасовски: Доаѓа победа над крминалната власт, за иднината на Македонија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Оливер Спасовски, генерален секретар на СДСМ, на денешниот протест во Битола за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија

 

 

Последни вести