fbpx

Кирацовски од Кавадарци: Криминалците на власт нема да се спасат, правда ќе има

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Александар Кирацовски, потпретседател на СДСМ, на денешниот протест во Кавадарци за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

Последни вести