fbpx

Спасовски од Куманово: Заедно го враќаме достоинството на Македонија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Оливер Спасовски, генерален секретар на СДСМ, на денешниот протест во Куманово за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

Последни вести