fbpx

Шекеринска од Гостивар: Нема запирање, Македонија ќе биде слободна земја

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Радмила Шекеринска, заменик претседателка на СДСМ, на денешниот протест во Гостивар за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

Последни вести