fbpx

Спасовски од Струга: Нема спас за криминалците-сите аболиции ќе се поништат, пазарење нема

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Оливер Спасовски, генерален секретар на СДСМ, на денешниот протест во Струга за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

 

 

 

Последни вести