fbpx

Шилегов од протестот во Виница: Отстапување нема, правда ќе има!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Петре Шилегов, портпарол на СДСМ, нa денешниот протест во Виница за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

 

 

 

Последни вести