fbpx

Шилегов од протестот: Нашето шаренило е силата на Македонија!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов од денешниот протест за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија

 

 

 

Последни вести