fbpx

Голема нервоза во ВМРО ДПМНЕ поради извесен пораз на локалните избори

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

Голема е нервозата во ВМРО-ДПМНЕ затоа што на сите во белиот дворец им е јасно дека ги чека нов убедлив пораз на локалните избори.

СДСМ и граѓаните го знаат ниското ниво на комуникација на ВМРО-ДПМНЕ, тоа говори за нив и за состојбата во која се наоѓа Мицкоски.

Последни вести