fbpx

(ВО ЖИВО) Изјава на портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов

Facebook
Twitter
LinkedIn

Преносот од изјавата на портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов може да ја проследите тука.

 

 

 

Последни вести