fbpx

Мицкоски нема план и не може да му се верува, се што кажа излажа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

Христијан Мицкоски нема план и не може да му се верува.

Мицкоски манипулира, го лаже членството, ги лаже граѓаните.

Велеше единствен услов му бил ДУИ да не биде дел од Владата, дека не прифаќа Влада со ДУИ.

ДПМНЕ пекаше за Влада без ДУИ, а влезе во Влада со ДУИ.

Мицкоски едно зборува друго прави. Него не му се важни граѓаните, туку власта.

Се што кажа Мицкоски излажа.

Последни вести