fbpx

Катица Јанева ниту била, ниту е член на СДСМ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

Катица Јанева ниту била, ниту е член на СДСМ. Центарот за лаги и манипулации на Груевски се обидува да го теши чпенството кое се повеќе е нервозно и ја изуби довербата во фамилијата. За сите злодела, криминалнците од власта ќе одговораат.

 

Скопје, 05.11.2016

ЦЕНТАР ЗА КОМУНИКАЦИИ СО ЈАВНОСТА
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ НА МАКЕДОНИЈА

 

Последни вести