fbpx

Ременски гостин во „Топ Тема“ на Телма телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ Фросина Ременски, во „Топ Тема“ на Телма телевизија.

 

 

Последни вести