fbpx

Шилегов гостин во „Само вистина“ на Канал 5

Facebook
Twitter
LinkedIn

Потпретседателот на СДСМ, Петре Шилегов гостин во емисијата „Само вистина“ на Канал 5.

 

 

 

Последни вести