fbpx

Стево Пендаровски гостин во Топ Тема на Ваша страна на Телма телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашната прва дебата на претседателскиот кандидат Стево Пендаровски, во Топ Тема на Ваша страна.

 

 

 

 

 

Последни вести