fbpx

Костадин Костадинов гостин во Анализа 24

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на портпаролот на СДСМ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Костадин Костадинов во  Анализа на 24 тв.

 

 

 

 

 

Последни вести