fbpx

Стево Пендаровски гостин во Отворено студио на 1ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на кандидатот за претседател на Република Северна Македонија, поддржан од СДСМ и 30 партии, Стево Пендаровски во Отворено студио на 1ТВ.

 

 

 

 

Последни вести