fbpx

Костадин Ацевски гостин „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на пратеникот од СДСМ и коалицијата Костадин Ацевски во „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија.

 

 

 

 

 

Последни вести