fbpx

Радмила Шекеринска гостинка во „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска во „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија

 

 

 

 

 

Последни вести