fbpx

Костадин Костадинов гостин во Клик Плус на ТВ 21

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов во Клик Плус на ТВ 21.

 

 

 

 

 

Последни вести