fbpx

Мухамед Зеќири гостин во WIN WIN на Телма телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателот на СДСМ, и пратеник во Собранието на Република Македонија Мухамед Зеќири во WIN WIN на Телма телевизија.

 

 

 

 

 

Последни вести