fbpx

Мухамед Зеќири гостин во „Само вистина“

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на Мухамед Зеќири, пратеник во Собранието на Република Македонија и потпретседател на СДСМ во „Само вистина“ на Канал 5

 

 

 

 

 

Последни вести