fbpx

Фросина Ременски гостинка во 24 Тренд анализа на ТВ 24

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ Фросина Ременски, во 24 Тренд анализа на телевизија 24.

 

 

 

 

 

Последни вести