fbpx

Мухамед Зеќири гостин во 24 анализа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на Мухамед Зеќири, пратеник во Собранието на Република Македонија и потпретседател на СДСМ,  во 24 анализа на ТВ24

 

 

 

 

Последни вести