fbpx

Мухамед Зеќири гостин во ”Само вистина”

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вечерашното гостување на Мухамед Зеќири, пратеник во Собранието на Република Македонија и потпретседател на СДСМ,  во ”Само вистина” на Канал 5 телевизија.

 

 

 

 

Последни вести