fbpx

Шилегов учествуваше во дебатата на Отворено на телевизија 24

Facebook
Twitter
LinkedIn

Кандидатот за градоначалник на град Скопје и потпретседател на СДСМ, Петре Шилегов учествуваше во дебатата за промоција на кандидатите за градоначалници – локални избори 2017 организирана од емисијата Отворено на телевизија 24

 

 

 

Последни вести