fbpx

Интервју на Богоев за Само вистина на Канал 5 ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на кандидатот за градоначалник на општина Карпош и претседател на СДММ, Стефан Богоев за емисијата Само вистина на Канал 5 телевизија

 

 

 

Последни вести