fbpx

Николовски гостин во „Што мисли народот“ на ТВ Стар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Пратеникот и член на Извршниот Одбор на СДСМ, Љупчо Николовски гостин во емисијата „Што мисли народот“ на регионалната телевизија ТВ Стар од Штип.

 

Последни вести