fbpx

Спасовски гостин во „Само вистина“ на Канал 5 ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Генералниот секретар на СДСМ, Оливер Спасовски гостин во емисијата „Само вистина“ на Канал 5 телевизија

 

 

 

Последни вести