fbpx

Интервју на Спасовски за 360 степени на Алсат-М

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на генералниот секретар на СДСМ, Оливер Спасовски за емисијата 360 степени на Алсат-М телевизија

 

 

 

Последни вести