fbpx

Интервју на Заев за Патот кон на Алсат-М

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на претседателот на СДСМ Зоран Заев за емисијата Патот кон на Алсат-М телевизија. 

 

 

 

Последни вести