fbpx

Николовски гостин во „Интервју“ на Наша ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Носителот на кандидатската листа за пратеници на СДСМ и коалицијата во ИЕ 3, Љупчо Николовски гостин во емисијата „Интервју“ на телевизија Наша Тв. 

Последни вести