fbpx

Спасовски гостин во „Избори 2016“ на К3 телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на носителот на изборната единица 2, Оливер Спасовски гостин во емисијата „Избори 2016“ на регионалната К3 телевизија. 

 

 

 

Последни вести