fbpx

Кирацовски гостин во „Паричник“ на ТВ Сонце

Facebook
Twitter
LinkedIn

Дополнителниот заменик министер за информатичко општество и администрација, Александар Кирацовски гостин во емисијата „Паричник“ на телевизија Сонце. 

Последни вести