fbpx

Претседателот Заев гостин во Визави на ТВ Вис

Facebook
Twitter
LinkedIn

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев гостин во емисијата Визаци на регионалната телевизија ТВ Вис – Струмица. 

Последни вести