fbpx

Интервју на Шекеринска во Дневникот на Алсат М ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска во Дневникот на Алсат М телевизија 

 

 

 

Последни вести