fbpx

Интервју на Спасовски за 10 минути на ТВ 21

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на генералниот секретар на СДСМ Оливер Спасовски за емисијата 10 минути на телевизија 21

 

 

 

Последни вести