fbpx

Шекеринска гостин во 360 степени на Алсат-М ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју со Заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска во емисијата „360 степени“ на Алсат-М Телевизија

 

 

 

Последни вести