fbpx

Министерот Спасовски гостин во 10 минути на Телевизија 21

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски во емисијата „10 минути“ на Телевизија 21

 

 

 

 

 

Последни вести