fbpx

Претседателот Заев гостин во Нова дебата на Нова

Facebook
Twitter
LinkedIn

Претседателот на СДСМ Зоран Заев гостин во емисијата „Нова Дебата“ на порталот НоваТВ

 

 

 

 

 

Последни вести