fbpx

Заев: Промените се случуваат, тие се во интерес на граѓаните и забрзување на напредокот на државата

Facebook
Twitter
LinkedIn
Претседтелот Заев: Најавив промени после првиот круг од претседателските избори, промените се случуваат, тие се во интерес на граѓаните и забрзување на напредокот на државата.
 

 
 
 
Последни вести