fbpx

Александар Кирацовски гостин во „И што сега?“ на МРТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното гостување на генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски во „И што сега?“ на МРТВ.

Последни вести