fbpx

(ВО ЖИВО) Промотивна конвенција на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски

Facebook
Twitter
LinkedIn

 

Видеото од промотивната конвенција на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски може да ја проследите тука.

 

 

Последни вести