fbpx

Обезбедуваме повеќе пари кај граѓаните, Буџетот за 2019 година е реален и развоен

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на портпаролот и пратеник на СДСМ, на 35 Седница на Комисијата за финансирање и буџет

 

 

 

 

Последни вести