fbpx

Шахпаска:Со измените на Законот, дополнителни 1600 стечајни работници ќе бидат материјално обезбедени

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеничката на СДСМ Јагода Шахпаска, на 60 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

Последни вести