fbpx

Стефоска: Овој договор е модел како еден комплициран спор се решава преку компромис

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното обраќање на пратеничката Ирена Стефоска, на 51 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

Последни вести