fbpx

Ременски: Со предлог измените на Законот за внатрешни работи ќе се врати довербата на граѓаните во полицијата

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на пратеничката и потпретседателка на СДСМ, Фросина Ременски на 30 седница на Собранието на Република Македонија

 

 

 

 

 

 

Последни вести