fbpx

ВМРО-ДПМНЕ ги презадолжи здравствените установи и го урниса здравствениот систем

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од реплика на пратеничката Јагода Шахпаска на продолжението на 12 седница на Собранието на Република Македонија

 

 

 

 

 

Последни вести