fbpx

(Пренос во живо) Отворена дебата во Скопје: Заев, Шилегов, Габер

Facebook
Twitter
LinkedIn

Пренос во живо од отворената дебата во Скопје со претседателот на СДСМ Зоран Заев, кандидатот за градоначалник на Град Скопје Петре Шилегов и носителката на листата за советници, Билјана Секуловска -Габер може да следите тука.

 

 

 

Последни вести