fbpx

Шилегов: Да изградиме концепт на кохезија во кој што ќе се сплотат сите граѓани во нашата држава

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на пратеникот Петре Шилегов,на продолжението на 15 седница на Собранието на Република Македонија

 

 

 

Последни вести